פיזיותרפיה אופיינה כיקר, גוזל זמן ומעורב. השמועה ברחוב יחד עם חוסר הרצון לברר אם זה נכון הובילו למידע מוטעה ולדיווחים מטעים הן על פיזיותרפיה והן על משכורות המטפלים.

משכורת הפיזיותרפיסט היא סלע מחלוקת עבור רבים. למען האמת, המשכורות הללו נחשבות מעל הממוצע ובסופו של דבר לבחירות קריירה מבריקות. למרות שנחשב כבד, יש לזה התקשרות סבירה.

בהתחשב בזמן ההחלמה הדרוש כדי להתאושש או להתרגל למצבם, מטפלת משפחתית משכורות לפיזיותרפיסט כדאיות. זו לא הסיבה היחידה, למקרה שמישהו כבר מתרומם. רוב הזמן שמקדישים פיזיותרפיסטים בסיוע למטופל נעשה על רגליו, יחד עם העובדה שהוא צריך להיות אכפתי תומך וסבלני, דבר שיוביל בסופו של דבר להתקשרות רגשית למטופל.

מופעלים גם אנרגיה ורצון עצמי. פיזיותרפיסטים צריכים להסתגל לשגרת היומיום של המטופל, לאופיו, לאופיו, למצבי הרוח שלו ובסופו של דבר לרכוש את אמונם. החלמתו של המטופל היא הצורך הראשוני של הפיזיותרפיסט ולכן הוא מנסה כל מה שניתן למען המטופל. אין זה פלא ששכר הפיזיותרפיסט נחשב מעל הממוצע.

מלבד השכר הנדיב שמגיע עם תרגול פיזיותרפיסט, קיימות הטבות מפתות הן חבילות רפואה, שיניים, ביטוח, אופטיקה ואפילו חבילות נופש. אם נאמר את האמת, זו מציאה נהדרת בכל מקום בעולם.

שכר הפיזיותרפיה מושפע ממיקומו של המטפל. למדינות שונות יש שיעורים שונים ולכן, בסופו של דבר, משפיעות על הגירה של מומחים לאזורים שמעדיפים אותם מבחינת קריירה. יתרה מכך, מעסיקים שונים מפצים באופן שונה. מכיוון שפיזיותרפיסטים חופשיים לעבוד בכל מקום בהתחשב בכך שהם קובעים את לוח הזמנים שלהם, הם מקבלים שכר בדינמיקה.

עבודה עבור בתי חולים פרטיים או ניהול עסק משלהם יכול להוביל לתשלום לפי שעה לפי שיקול דעתם אך גם לממשלה או לארגון לא ממשלתי יש תעריפים משלהם? היבט הניסיון משפיע על רמות ומידת התשלומים בין PTs לעוזרים שלהם. מגוון רחב של מידע ועצות שנאספו מפיזיותרפיסטים ידועים ומנוסים יסייעו למטופלים, למשפחותיהם ולציבור הרחב.

כסף הוא לא כל מה שמקבלים בעבודה כ-PT. העניין הוא שהעבודה הזו היא באמת קשה, שכן המשימה של איש מקצוע אמיתי היא לעזור לאנשים להשיג את הבריאות הכללית שלהם, במיוחד ניידות (אחרי פציעות ראש, תאונות, שברים, שיתוק מוחין, כאבי גב תחתון, דלקות פרקים ומחלות לב). זו הסיבה שאנשים רבים מסרבים מהקריירה הזו ומנסים למצוא את עצמם בתחומים אחרים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *